Меблі на замовлення в Кривому Розі

Про нас

У каждого в жизни наступает время, когда хочется что-то кардинально изменить в своем доме. И мебель здесь играет важнейшую роль. Компания «MebliComfort» ориентирована на тех, кто понял, как сегодня трудно найти качественную мебель на заказ, которая при этом будут иметь отличный дизайн, хорошее качество и главное приятную цену.

Почему мебель на заказ стоит покупать у нас?

Покупая мебель под заказ в Украине от компании «MebliComfort», вы гарантированно получаете качественный товар. Вся продукция изготавливается в наших цехах, проходит долгую и тщательную проверку перед тем, как ее получит заказчик. У нас Вы найдете мебель для кухни на заказ, шкафы-купе на заказ, и другую корпусную мебель.

Чому обирають нас?

Гарантия

В нашей команде работают только высококвалифицированные мастера.

Надёжная фурнитура

Гарантирует удобство пользования и долговечность механизмов

Скорость

Мы приедем к Вам на следующий день после заказа!

Цена

Цену мебели можно варьировать, меняя её комплектацию

Наші послуги та ціни

 • Кухні на замовлення
 • Шафи-купе на замовлення
 • Модульні меблі на замовлення
 • Вітальні на замовлення
 • Спальні на замовлення
 • Комоди на замовлення

где мы находимся

Як ми це робимо

При виборі меблів покупці все частіше звертаються до професійних компаній. Так-як, підібрати їх відповідно до розміру приміщення, можна самостійно. А ось оформити інтер’єр в єдиному стилі викликає чимало труднощів. І щоб Ваше житло відрізнялося високим стилем і унікальністю, пропонуємо Вам зробити меблі на замовлення в Кривому Розі.

Які можна зробити меблі на замовлення в Кривому Розі?

Чим більший вибір різних елементів, тим вища ймовірність створення ефектного інтер’єру. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати меблі під замовлення відповідно до розмірів, в декількох варіантах. Можна скомплектувати будь-які:

 • Кухні на замовлення;
 • Шафи-купе на замовлення;
 • Модульні меблі на замовлення;
 • Вітальня на замовлення;

Ми підберемо для Вас колірну гамму з десятків відтінків, яка буде ідеально підходити до Вашого інтер’єру.

Чому варто обрати меблі на замовлення?

Ми підібрали для Вас основні 4 причини:

 1. Головний плюс виготовлення меблів на замовлення полягає в технології. Це обов’язкова обробка дерева, що надає йому особливу міцність, стійкість до хімічних і механічних впливів, підвищених температур і вологості.
 2. Високотехнологічна надійна фурнітура гарантує зручність користування: легкість відкривання дверей, плавне відкриваття шухляд, довговічність механізмів.
 3. Дизайнерська допомога. Ми допоможемо впровадити в життя будь-які Ваші фантазії. Наші кращі дизайнери втілять оригінальні ідеї у всіх видів продукції, створених для підкреслення унікальності Вашого стилю.
 4. Ціну меблів на замовлення можна варіювати, змінюючи її комплектацію, що дозволяє легко підбирати відповідний за вартістю і функціональністю варіант.

Особливості виготовлення меблів на замовлення в Кривому Розі

Кухня – це головне місце в будь-якому будинку. З цього, всі кухонні меблі повинні включати в себе одночасно і відмінно підібраний дизайн і високу практичність. Для виготовлення кухні на замовлення в Кривому Розі ми використовуємо тільки довговічні матеріали, які залишаються незмінно міцними і прекрасними, від виробників, перевірених роками успішного співробітництва.

Завдяки використанню зносостійкої фурнітури, шафи-купе відрізняються довговічністю і здатні витримувати інтенсивну експлуатацію. Наші шафи-купе на замовлення ідеально вписуються в інтер’єр компактних кімнат. Незважаючи на невеликі розміри, вони дуже місткі, і за допомогою їх легко підтримувати порядок в приміщенні. Ми виготовимо будь-які корпусні меблі на замовлення в Кривому Розі!

Вибір за вами! Але, якщо Ви хочете якісні, функціональні, зручні і красиві меблі, то швидше дзвоніть чи пишіть нам. Ми завжди раді Вам допомогти! У нас прозоро вказані ціни на складові замовлення. Вас не чекатимуть «підводні камені», за які Вам доведеться робити не обумовлені раніше оплати.

Щоб зробити меблі на замовлення в Кривому Розі, звертайтеся до фахівців нашої компанії за зазначеними номерами телефонів. Протягом декількох хвилин ми зв’яжемося з Вами!

Остались вопросы?

Свяжитесь с нами!
мы будем рады ответить на все ваши вопросы