Меблі на замовлення в Миколаєві

Про нас

У кожного у житті настає час, коли хочеться щось кардинально змінити у своїй домівці. І меблі тут грають найважливішу роль. Компанія «MebliComfort» орієнтована на тих, хто зрозумів, що сьогодні дуже важко знайти якісні меблі на замовлення, які при цьому будуть мати відмінний дизайн, хорошу якість і головне приємну ціну.

Чому меблі на замовлення варто купувати у нас?

Купуючи меблі на замовлення в Україні від компанії «MebliComfort», ви гарантовано отримуєте якісний товар. Уся продукція, що виготовляється в наших цехах, проходить довгу та ретельну перевірку перед тим, як її отримає замовник. У нас Ви знайдете меблі для кухні на замовлення, шафи-купе на замовлення, та інші корпусні меблі.

Чому обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійна фурнітура

Гарантує зручність користування і довговічність механізмів

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Ціна

Ціну меблів можна варіювати, змінюючи її комплектацію

Наші послуги та ціни

 • Кухні на замовлення
 • Шафи-купе на замовлення
 • Модульні меблі на замовлення
 • Вітальні на замовлення
 • Спальні на замовлення
 • Комоди на замовлення

де ми знаходимося

Як ми це робимо

При виборі меблів покупці все частіше звертаються до професійних компаній. Так-як, підібрати їх відповідно до розміру приміщення, можна самостійно. А ось оформити інтер’єр в єдиному стилі викликає чимало труднощів. І щоб Ваше житло відрізнялося високим стилем і унікальністю, пропонуємо Вам зробити меблі на замовлення в Миколаєві.

Які можна зробити меблі на замовлення в Миколаєві?

Чим більший вибір різних елементів, тим вища ймовірність створення ефектного інтер’єру. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати меблі під замовлення відповідно до розмірів, в декількох варіантах. Можна скомплектувати будь-які:

 • Кухні на замовлення;
 • Шафи-купе на замовлення;
 • Модульні меблі на замовлення;
 • Вітальня на замовлення;

Ми підберемо для Вас колірну гамму з десятків відтінків, яка буде ідеально підходити до Вашого інтер’єру.

Чому варто обрати меблі на замовлення?

Ми підібрали для Вас основні 4 причини:

 1. Головний плюс виготовлення меблів на замовлення полягає в технології. Це обов’язкова обробка дерева, що надає йому особливу міцність, стійкість до хімічних і механічних впливів, підвищених температур і вологості.
 2. Високотехнологічна надійна фурнітура гарантує зручність користування: легкість відкривання дверей, плавне відкриваття шухляд, довговічність механізмів.
 3. Дизайнерська допомога. Ми допоможемо впровадити в життя будь-які Ваші фантазії. Наші кращі дизайнери втілять оригінальні ідеї у всіх видів продукції, створених для підкреслення унікальності Вашого стилю.
 4. Ціну меблів на замовлення можна варіювати, змінюючи її комплектацію, що дозволяє легко підбирати відповідний за вартістю і функціональністю варіант.

Особливості виготовлення меблів на замовлення в Миколаєві

Кухня – це головне місце в будь-якому будинку. З цього, всі кухонні меблі повинні включати в себе одночасно і відмінно підібраний дизайн і високу практичність. Для виготовлення кухні на замовлення в Миколаєві ми використовуємо тільки довговічні матеріали, які залишаються незмінно міцними і прекрасними, від виробників, перевірених роками успішного співробітництва.

Завдяки використанню зносостійкої фурнітури, шафи-купе відрізняються довговічністю і здатні витримувати інтенсивну експлуатацію. Наші шафи-купе на замовлення ідеально вписуються в інтер’єр компактних кімнат. Незважаючи на невеликі розміри, вони дуже місткі, і за допомогою їх легко підтримувати порядок в приміщенні. Ми виготовимо будь-які корпусні меблі на замовлення в Миколаєві!

Вибір за вами! Але, якщо Ви хочете якісні, функціональні, зручні і красиві меблі, то швидше дзвоніть чи пишіть нам. Ми завжди раді Вам допомогти! У нас прозоро вказані ціни на складові замовлення. Вас не чекатимуть «підводні камені», за які Вам доведеться робити не обумовлені раніше оплати.

Щоб зробити меблі на замовлення в Миколаєві, звертайтеся до фахівців нашої компанії за зазначеними номерами телефонів. Протягом декількох хвилин ми зв’яжемося з Вами!

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання